CHALET VIEW

pôdorys

Prémiový Chalet pre 6 osôb pozostáva z dvoch podlaží. V hornej časti sa nachádzajú dve samostatné spálne s balkónmi a luxusnými kúpeľňami so samostatne stojacimi vaňami. Jedna z nich disponuje aj fínskou saunou s ničím nerušeným výhľadom na panorámu západnych Tatier ktorý už nenaruší žiadna iná stavba. V spodnej časti je situovaná obývacia izba s galériou nad jedálenskym stolom a veľkým rohovým akumulačným krbom z ktorého sála teplo aj po vyhasnutí, priestrannou kuchyňou a bezbariérovým východom na súkromnú terasu s vlastným pozemkom, kúpeľnou so sprchou,lyžiarňou resp. miestnosťou na bicykle a väčšou chodbou.

Úžitkova plocha: 100m2
+ terasa 20m2
+ pozemok 150m2

GALÉRIA

G A l É R I A

VIZUALIZÁCIE

AKTUÁLNE FOTOGRAFIE

FOTOGRAFIE Z VÝSTAVBY

PRÉMIOVÝ CHALET

P R É M I O V Ý   C H A L E T

Stavba je postavená z tehly, strop je z odlievaného železobetónu, pričom aj skelet druhého NP je zo železobetónu. Dom spĺňa nízkoenergetický certifikát A0, použité sú tu veľké hliníkové presklenia (na poschodí vysoké až 4m) trojsklo samozrejmosť aj skryté pánty. V celom chalete je inštalované komfortné podlahové kúrenie, krásny rohový krb a taktiež tepelné čerpadlo. Kúrenie sa dá ovládať cez mobilnú aplikáciu zvlášť pre každú izbu .
Chalet je dodatočne zateplený 16 cm minerálnou vatou. Použitá je tu taktiež najmodernejšia odvetraná fasáda.
Strešná krytina je kombináciou zliatiny titán-zinok z Francúzska, krytina je použitá z časti aj na fasáde. Životnosť pri tomto type je minimálne 80 rokov. Fasáda je obložená smrekovcovým drevom zo Sibíra, ošetrené je kvalitným dvojitým náterom s brúseným hliníkom.
Budúci majiteľ tohto chaletu získa stavbu s dlhou životnosťou a vďaka architektúre dokonalý pocit previazanosti s prírodou nielen vďaka presklenej fasáde, ale aj vďaka použitým prémiovým materiálom. V chalete je použitý okrem drevených prvkov aj luxusný kresaný obklad z Rakúskych Álp ktorý dodá jedinečnú atmosféru.
V cene štandardu sú aj dokončené 3-kúpeľne, sauna, kvalitná podlahová krytina podľa výberu,interiérové dvere,komplet rozvody vody, elektroinštalácie,kuchyňa,výsuvný rohový krb, komplet osvetlenie.
Na pozemku sú prevedené terénne úpravy, postavené oplotenie z 3D panelov, Gabionu, vysadenim smrekov a zabezpečenie kamerovým systémom.
Každý chalet disponuje dvomi samostatnými parkovacími státiami.

Úžitková plocha chaletu spolu s terasou : 120 m2

LOKALITA

L O K A L I T A

Chalety sú situované v nádhernom prostredí regióna Liptov, len 800 m od ústia známej Prosieckej doliny. Liptov je zároveň jedným z najkrajších a pre turistov najzaujímavejších regiónov Slovenska. Zo všetkých strán ho obkolesujú hory, je tu viac ako 50 turistických chodníkov a značených trás v celkovej dĺžke až 1185 km a viac ako 800 km značených cyklotrás. Vyviera tu množstvo minerálnych prameňov, región je známy aj liečebnými kúpeľmi. Známe sú termálne kúpaliska v Bešeňovej, Liptovskom Mikuláši, či Liptovskom Jáne.

Oblasť je bohatá na kultúrne pamiatky a je charakteristická svojráznou ľudovou architektúrou a folklórom (Vlkolínec, skanzen Pribilina, Havránok.. ). Okrem lyžovania a turistiky ponúka aj menej tradičné športy - paragliding, rafting, jazdu na koni, speleoservis, vyhliadkové lety či horolezectvo. V zimnej sezóne sú vyhľadávanými zimnými strediskami Jasná Nízke Tatry, SKI PARK Ružomberok - Malinô Brdo, PARK SNOW Donovaly, SKI PARK Kubínska hoľa. Je tu tiež mnoho sprístupnených krásnych jaskýň (Demänovské jaskyne, Važecká, Stanišovská jaskyňa..), či hradov.

POTENCIÁL

P O T E N C I Á L

Vďaka svojej polohe majú nehnuteľnosti veľký potenciál na zhodnotenie prostredníctvom krátkodobého prenajímania. Pre záujemcov je tu možnosť využitia profesionálnej správy nehnuteľnosti, vďaka ktorej je možné chalet prenajímať bez akejkoľvek námahy.

Vďaka kúpe však môže nový majiteľ získať ideálny priestor na oddych a relax.

Addresa

Ižipovce

Telefón

0948 445 878